Dobrze dobrane akcesoria samochodowe mogą znacznie uprzyjemnić jazdę autem lub motocyklem. Będą świetnym pomysłem na prezent dla miłośników motoryzacji. Tego typu gadżety samochodowe możesz kupić także do Twojego samochodu, by cieszyć się nimi i zadbać o swoje bezpieczeństwo czy komfort jazdy. Dowiedz się, jakie gadżety samochodowe warto kupić.

Gadżety do auta poprawiające wygodę podróżowania

Za praktyczne gadżety samochodowe, które sprawiają, że podróż staje się znacznie bardziej komfortowa, uznaje się wszystkie akcesoria związane np. z dźwiękiem. Dobrze sprawdzą się tutaj dodatkowe głośniki czy słuchawki. Dzięki nim będzie można słuchać w aucie podcastów czy muzyki, a także odbierać telefony bez narażania się na ryzyko wypadku czy mandatu.

Większość osób za przydatne gadżety samochodowe uznaje także odświeżacz powietrza, cyfrowy miernik ciśnienia opon, czujnik parkowania czy dodatkowe, funkcjonalne organizery, w których schować można np. okulary. Fajne gadżety to także ładowarka samochodowa czy niewielkie alkomaty.

Praktyczne gadżety do auta – akcesoria dla świadomych kierowców

Za podstawowe akcesoria samochodowe, które niejednokrotnie pozwalają uniknąć wielu przykrych zdarzeń, uznaje się kamerki do samochodu oraz zestawy do nawigacji. Przydatne są zarówno wideorejestratory, które pozwalają kontrolować sytuację na drodze oraz nagrywają zdarzenia w razie stłuczek, jak również kamery cofania, ułatwiające parkowanie.

Duża ilość osób uznaje je za najlepsze akcesoria samochodowe, ponieważ to właśnie one umożliwiają udowodnienie swojej niewinności w wielu sytuacjach. Przydatne gadżety samochodowe to także nawigacja. Może oszczędzić sporo czasu i nerwów. Powinna być standardem w samochodzie każdego profesjonalnego kierowcy i nie tylko!

Czy warto inwestować w droższe gadżety do samochodu?

Wiele osób zastanawia się, czy warto inwestować w droższe akcesoria samochodowe. W większości przypadków odpowiedź brzmi: tak! Takie rzeczy jak kamerka czy nawigacja to coś, co przydaje się każdemu kierowcy. Korzyści z ich posiadania to między innymi:

  • możliwość szybkiego dotarcia do celu, zamiast błądzenia,

  • znacznie większa dokładność, niż w przypadku korzystania z GPS w telefonie,

  • duża ilość funkcji dodatkowych,

  • ochrona przed złodziejami, fałszywymi oskarżeniami czy możliwość udowodnienia braku swojej winy w razie wypadku.

Kamera samochodowa

Jakie gadżety do samochodu wybrać?

Garmin DriveSmart™ 76 MT-S

Garmin DriveSmart™ 76 MT-S to wygodna nawigacja satelitarna, dzięki której jazda samochodem to przyjemność! Najważniejsze, co oferuje to z pewnością możliwość wyszukiwania głosowego, ostrzeżenia o zdarzeniach na drodze czy alerty dla kierowców. Po połączeniu z aplikacją na telefon może pokazywać dynamikę zmian w cenach paliw na żywo. Jej obsługa jest intuicyjna, a samo urządzenie umożliwia również prowadzenie rozmów, ponieważ zostało wyposażone w zestaw głośnomówiący.

Garmin Dash Cam™ 57

Garmin Dash Cam™ 57 to kamera z aż 140-stopniowym polem widzenia. Jest niewielka, zatem nie rzuca się w oczy i nie ogranicza widoczności, zamontowana przy przedniej szybie. Oferuje dobrą jakość obrazu i automatycznie zapisuje nagrania w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Garmin Dash Cam™ 57 to świetny wybór na upominek dla bliskiej osoby, który zwiększy bezpieczeństwo kierowcy na drodze. Ta kamerka powinna znaleźć się w każdym samochodzie!

Garmin Dash Cam LIVE

Garmin Dash Cam LIVE to kamerka, która:

  • daje możliwość udostępniania nagrań i oglądania ich na żywo z poziomu aplikacji,

  • może być wykorzystywana w zastosowaniach profesjonalnych,

  • wykrywa zdarzenia i zapisuje je wraz z lokalizacją, datą i godziną,

  • chroni zaparkowane auto i wysyła alerty o kradzieży po połączeniu jej z aplikacją.

Zamontowana w samochodzie zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale także ochroni Twoje mienie, gdy nie będzie Cię w pobliżu.

Garmin BC50 IR kamera cofania z trybem nocnym

Garmin BC50 IR to bezprzewodowa kamera cofania z trybem nocnym. To znaczy, że zapewnia idealną widoczność nawet w nocy. Przydaje się zarówno w zwykłych samochodach, jak i w tych, do których przyłączona jest przyczepa. Ma zasięg aż do 15 metrów i oferuje świetną jakość obrazu. Jest niewielka i poręczna, a jednocześnie ma bardzo wytrzymałą konstrukcję!

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie internetowym movemore.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór nawigacji, drobiazgów do telefonu i inne ciekawe drobiazgi, które pozwolą Ci podróżować bezpiecznie i komfortowo!

Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy