Spis treści

  Huawei Watch GT 3 Pro to inteligentny zegarek, który łączy w sobie elegancki design z zaawansowanymi funkcjami. Ten model nie tylko prezentuje się stylowo na nadgarstku, ale także oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Huawei stworzył urządzenie, które jest nie tylko narzędziem do śledzenia aktywności fizycznej, ale także asystentem monitorowania zdrowia. Sprawdź, co warto o nim wiedzieć.

  Huawei Watch GT 3 Pro – specyfikacja produktu

  Sprzęt od Huawei wyróżnia się stylem, nowoczesnym i klasycznym designem oraz wieloma udogodnieniami. Zobacz, jakie inteligentne opcje posiada oraz czym wyróżnia się spośród innych urządzeń tego typu.

  Ponadczasowy design

  Zegarek o kopercie 46 mm posiada 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli, dzięki czemu dostarcza żywe i głębokie kolory. Występuje w rozmiarze o średnicy koperty: 43 mm i 46 mm. Składa się z tytanowej koperty oraz tylnej obudowy ceramicznej, które gwarantują wysoką czułość urządzenia, a także są wytrzymałe na zmiany temperatury i korozję. Ceramiczny spód urządzenia komfortowo przylega do skóry, co przekłada się na wygodę i komfort noszenia. Wyświetlacz AMOLED został pokryty solidnym materiałem, jakim jest szkło szafirowe, dzięki czemu smartwatch jest odporny na zarysowania.

  Zegarki z serii Huawei Watch GT 3 Pro prezentują się bardzo elegancko i stylowo. Można je zestawiać zarówno z oficjalnymi stylizacjami, jak i codziennymi outfitami.

  Huawei Watch GT 3 Pro – dostępne wersje

  Zegarek Huawei Watch GT 3 Pro występuje na rynku w dwóch wersjach – tytanowej i ceramicznej. Wersja tytanowa to połączenie elementów futurystycznych wraz z klasycznym wzornictwem i nowoczesnymi technologiami. W zależności od paska wyróżniamy trzy modele:

  • Huawei Watch GT 3 Pro Sport – z paskiem skórzanym,

  • Huawei Watch GT 3 Pro Classic – z paskiem fluoroelastomerowym,

  • Huawei Watch GT 3 Pro Elite – z tytanową bransoletą przywodzącą luksusowy styl.

  Wysokiej jakości ekran AMOLED – tarcza dzienna i nocna

  Dzięki fluorescencyjnej tarczy zegarka zobaczysz najważniejsze informacje po zmroku. Funkcja wyświetlania "Always-on" potrzebuje tylko jednego spojrzenia. Ekran utrzymywany jest w stałym stanie aktywności, co oznacza, że pozostaje częściowo podświetlony przez cały czas, nawet gdy nie jest aktywnie używany. Dzięki temu użytkownik może szybko sprawdzić czas i inne ważne informacje bez konieczności aktywowania ekranu poprzez ruch nadgarstka lub naciśnięcie przycisku. Ta funkcja ma wpływ na zużycie baterii, ale umożliwia wygodne korzystanie z zegarka bez konieczności ciągłego włączania i wyłączania ekranu.

  Motyw tarczy zegarka możesz wybrać spośród dostępnych opcji lub własnych zdjęć, które znajdziesz w galerii. W każdej chwili możesz zmienić motyw w zależności od nastroju czy okazji.

  System operacyjny i wytrzymała bateria

  Huawei Watch GT 3 Pro posiada autorski system operacyjny – HarmonyOS, który charakteryzuje się dużą szybkością działania, zarówno jeśli chodzi o poruszanie się po menu, jak i aplikacje. Zegarek wyróżnia się dobrą żywotnością baterii – czas pracy na jednym ładowaniu to 14 dni w przypadku wersji o wielkości 46 mm. Szybkie ładowanie bezprzewodowe sprawia, że w ciągu 10 minut zegarek podładuje się do 25%, natomiast pełne ładowanie to czas około 80 minut. Przy intensywnym użytkowaniu smartwatch przetrwa nawet 10 dni na jednym ładowaniu.

  Zaawansowane czujniki i dokładna geolokalizacja

  Smartwatch oferuje wiele inteligentnych funkcji. Do najważniejszych należą:

  • monitorowanie snu,

  • pomiar poziomu stresu (technologia HUAWEI TruSleepTM 2.0),

  • pomiar natlenienia krwi (saturacji krwi),

  • monitorowanie tętna (czujnik HUAWEI TruSeen™ 5.0+),

  • pomiar temperatury skóry,

  • pomiar progu mleczanowego,

  • moduł EKG i analiza w czasie rzeczywistym – dane uzyskane dzięki tej funkcji mają wyłącznie charakter poglądowy i nie mogą służyć diagnozie medycznej ani leczeniu,

  • 5-systemowy i 2-zakresowy moduł GPS gwarantuje wysoką dokładność lokalizacji i śledzenia, szczególnie w obszarach, gdzie sygnał z jednego systemu może być słaby lub niedostępny.

  W aplikacji Huawei Zdrowie możesz śledzić swój stan zdrowia, aktywności fizycznej, snu oraz innych parametrów życiowych. Ta kompleksowa platforma wspierająca zdrowy styl życia poprzez dostarczanie spersonalizowanych informacji, analizę danych i motywację do regularnej aktywności fizycznej.

  Zegarek sportowy Huawei Watch GT 3 Pro – tryby treningowe

  Zegarek ma do dyspozycji ponad sto trybów treningowych, w tym m.in. bieganie, jazdę na nartach, tryb golfowy czy wspinaczkę. Podczas wykonywania aktywności w domu lub na świeżym powietrzu możesz sprawdzać szczegółowe parametry (tętno, tempo, dystans) i wskazówki treningowe, dzięki czemu łatwo zmaksymalizujesz wydajność aktywności bez zbędnego obciążania organizmu.

  Zegarek spełnia normy EN13319 dla akcesoriów nurkowych, dzięki czemu wspiera nurkowanie swobodne do głębokości 30 m (klasa wodoszczelności 5 ATM).

  Dodatkowe funkcje w smartwatchu Huawei Watch GT 3 Pro

  Sam zegarek jest kompatybilny z systemem Android i iOS. Dostępny jest również asystent głosowy w polskiej wersji językowej. Poinformuje Cię o pogodzie, ustawi alarm, a także wyszuka dowolną informację. Dużym udogodnieniem jest także możliwość odbierania połączeń głosowych i rozmowy za pośrednictwem smartwatcha, który jest sparowany ze smartfonem. Możesz akceptować lub odrzucać połączenia oraz wysyłać informacje zwrotne do rozmówcy. Aplikacje zewnętrzne pobierzesz ze sklepu Watch AppGallery prosto na swojego smartwatcha w dedykowanej aplikacji Huawei Zdrowie.

  Czy warto kupić zegarek Huawei Watch GT 3 Pro?

  Seria Huawei Watch GT 3 Pro to niewątpliwie świetne i wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas uprawiania wszelakiej aktywności fizycznej. Sprzęt jest wysoce funkcjonalny, elegancki i nowoczesny, przez co przyciąga wzrok i intryguje wszystkie osoby poszukujące stylowych rozwiązań. Wraz z aplikacją Huawei Zdrowie możesz śledzić swoje postępy treningowe i dobierać odpowiedni rodzaj aktywności. Do zakupu zachęcają również długi czas pracy na jednym ładowaniu, inteligentny asystent głosowy oraz wysokiej klasy wyświetlacz AMOLED. To dobry zegarek i zdecydowanie bardzo mocna konkurencja na rynku smartwatchy.

  Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie producenta. 

  Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy