Czy na zakup inteligentnego zegarka należy wydać krocie? Otóż nie! Chociaż może się wydawać, że za kwotę do 200 złotych nie można znaleźć wysokiej jakości smartwatcha, to jednak rynek nas pozytywnie zaskakuje. Pomimo ograniczeń w tej kategorii cenowej, bez konieczności inwestowania dużych sum pieniędzy, znajdziemy propozycje z wytrzymałą baterią, mające wiele trybów sportowych czy monitor snu. Przyjrzyjmy się topowej piątce i ich możliwościom.

Inteligentny zegarek do 200 zł?

Inteligentny zegarek w cenie do 200 złotych oferuje zazwyczaj podstawowe funkcje, ale w końcu jest przeznaczony dla osób, które nie szukają w nim wodotrysków. A więc na co możemy liczyć przy tak budżetowej opcji? Na całkiem sporo.

Podstawę stanowi wskazywanie godziny i daty. Inteligentny zegarek wyświetla także powiadomienia o połączeniach, wiadomościach tekstowych i innych komunikatach z telefonu z systemem Android. A smart zegarkiem sterujemy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, co ułatwia oczywiście ekran dotykowy.

Podstawowy model zazwyczaj pozwala na monitorowanie aktywności fizycznej, w tym na pomiar wykonanych kroków czy spalonych kalorii. W niektórych modelach znajdziemy także różne tryby sportowe, dedykowane np. do biegania. W smartwatchu do 200 zł jest także monitor snu, który pozwala śledzić jego czas i jakość snu. Pewna część inteligentnych zegarków ma także pulsometr, pozwalający na pomiar pulsu i pomiar ciśnienia.

W tej cenie zazwyczaj można znaleźć inteligentne zegarki, które oferują przyzwoitą żywotność baterii, często sięgającą kilku dni, a Konkretny produkt jest także wodoszczelny. Warto zaznaczyć, że urządzenia w tej kategorii cenowej mogą nie mieć modułu GPS czy możliwości odtwarzania muzyki. Jednak są propozycje dla osób szukających prostego i niedrogiego urządzenia do monitorowania podstawowych parametrów zdrowia i otrzymywania powiadomień z telefonu.

Dobry smartwatch do 200 zł?

Smartwatch do 200 zł to dobry smartwatch damski czy niezawodny model męski to nie sen. Warto jednak poszukać, sprawdzić jego funkcjonalność i dobrać inteligentny zegarek do własnych potrzeb.

Interesuje cię smartwatch z polskim menu który ma duży wyświetlacz, łatwo paruje się z innymi urządzeniami, ma wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran, mierzy przebyty dystans, a na pokładzie obok monitora snu jest także licznik spalonych kalorii? W sklepach znajdziesz smartwatche w dobrej cenie na co dzień oraz dedykowane do różnych aktywności na świeżym powietrzu.

Smartwatch do 200zł

Ranking smartwatchy do 200 zł

Jeśli ktoś myśli, że do starcia smartwatchy w kategorii 200 zł nie ma kto stanąć, to jest w błędzie! Do starcia stanęły takie modele jak: Amazfit Bip U, Haylou LS02, Realme Watch S, Zeblaze Vibe 3 Pro, Amazfit Bip S Lite, Bakeey F22, Colmi P8 Plus czy Skmei 1619, a także model Hama, Xiaomi czy Maxcoma. Walka była zażarta, a ostatecznie w wielkiej piątce znalazły się:

Hama Fit Watch 5910 to prostokątny smartwatch damski z kolorowym i czytelnym wyświetlaczem. Choć nieco przekracza budżet, ale jest propozycją wartą uwagi ze względu na możliwości. Na co możemy liczyć? Mamy w nim funkcje monitorowania aktywności, takie jak krokomierz, spalone kalorie i przebyte dystanse oraz pulsu i ciśnienia krwi. Oprócz tego wyświetla powiadomienia z telefonu, takie jak wiadomości tekstowe i połączenia telefoniczne. Jest być dobrym wyborem dla osób szukających prostego i przystępnego cenowo urządzenia do monitorowania podstawowych parametrów.

Hama Fit Watch 5910

Hama Fit Watch 5910

Zobacz wszystkie smartwatche Hama

Hama Fit Watch 4910 to kolejny smartwatch, damski, do którego warto dołożyć. Smukła konstrukcja osadzona w srebrze lub czerwonym złocie jest elegancka, a wygodny pasek dobrany kolorystycznie świetnie współgra ze smartwatchem. Na pokładzie są pulsometr, krokomierz i monitor różnych aktywności. Zegarek wyświetla ważne powiadomienia z telefonu. Na uwagę zasługuje czytelny, wyraźny i kolorowy wyświetlacz, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Jest to smartwatch odpowiedni dla osób poszukujących podstawowych funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej.

Hama Fit Watch 4910

Hama Fit Watch 4910

Zobacz wszystkie smartwatche Hama

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite to budżetowy smartwatch oferujący naprawdę wiele za przystępną cenę. Posiada kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia łatwe nawigowanie i wygodne odczytywanie danych. Oferuje szeroki zakres funkcji monitorowania zdrowia i aktywności, w tym krokomierz, monitorowanie snu, puls, oraz inne funkcje sportowe. Zapewnia także powiadomienia z telefonu, takie jak wiadomości tekstowe i połączenia.

Xiaomi Redmi Watch 2

Xiaomi Redmi Watch 2

Zobacz Xiaomi Redmi Watch 2

Oromed Oro-Smart to smartwatch z prostym, ale eleganckim designem, który może być noszony na co dzień. Oferuje podstawowe funkcje związane aktywnością fizyczną oraz powiadomienia z telefonu, a także funkcje takie jak budzik i kalkulator. To solidny wybór dla osób szukających prostego urządzenia w przystępnej cenie.

Maxcom Fit FW45 Aurum 2 to smartwatch o prostym, ale ładnym designie. Wyposażony jest w kolorowy kwadratowy wyświetlacz, który umożliwia wygodne odczytywanie danych. Oferuje funkcje takie jak krokomierz, monitorowanie snu, puls oraz powiadomienia z telefonu. Pozwala na monitor zdrowia oraz aktywności fizycznej, a przy tym nie kosztuje fortuny.

Jak widać wybór urządzeń do 200 zł jest spory. Niekiedy warto przekroczyć ten budżet, żeby otrzymać znacznie więcej, za niewielką różnicę.

Smartwatch dla dzieci do 200 zł – kolorowe i wielofunkcyjne zegarki dziecięce

Wybór smartwatcha dla dziecka może być trudny, ale istnieją dostępne opcje w przystępnej cenie, które łączą w sobie kolorowy design i różnorodne opcje. Smartwatch powinien być kolorowy i przyjazny dla dzieci, a na pokładzie powinny się znaleźć podstawowe funkcje, takie jak lokalizacja GPS, powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych oraz monitorowanie aktywności.

Przy wyborze smartwatcha dla dziecka ważne jest również zapewnienie odpowiednich funkcji kontroli rodzicielskiej, powiadomienia o oddaleniu się dziecka od ustalonej strefy i możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym oraz dopasowanie urządzenia do potrzeb i preferencji dziecka. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy tym zegarek był ładny. Wśród kilku propozycji warto rozważyć wspomnianą top 5 omówionych modeli oraz takie warianty jak choćby TCL Movetime Family Watch MT43K czy Q50 Kids Smart Watch.

Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy