Powerbank Fresh 'n Rebel to produkt, który łączy nowoczesną technologię z wyjątkowym designem. Producent oferuje wiele różnych modeli urządzeń, które są nie tylko funkcjonalne, ale też unikalne pod względem estetyki. Fresh 'n Rebel proponuje szeroką gamę powerbanków, które stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów poszukujących wyjątkowych gadżetów.

Powerbanki Fresh 'n Rebel - jak działają?

Powerbank Fresh 'n Rebel, dzięki funkcji szybkiego ładowania Power Delivery zapewnia ładowanie z mocą 20 W, dzięki czemu proces ten przebiega do 2,5 razy szybciej niż w przypadku powerbanku bez tej technologii. Taki powerbank może więc naładować telefon do 50% baterii w zaledwie pół godziny!

Samo urządzenie działa tak samo, jak tradycyjny powerbank. Ma wbudowaną baterię, której pojemność jest różna dla konkretnego modelu. Wyraża się ją w mAh, czyli ilości energii, którą powerbank może przechowywać. Powerbank ma też co najmniej jeden port USB, przez który podłącza się urządzenie, aby je ładować. Większość modeli ma co najmniej jeden port wyjściowy USB-A czy USB-C.

Powerbank Fresh 'n Rebel ładuje się za pomocą standardowego kabla USB, który podłącza się do gniazdka ładowania. Następnie takim powerbankiem można ładować telefon za pomocą kabla i portu ładowania. Kiedy urządzenie podłączone jest do powerbanku, energia elektryczna z baterii przepływa przez kabel USB do ładowanego sprzętu.

Urządzenia te są wyposażone również wskaźnik poziomu naładowania, który informuje użytkownika o tym, ile energii zostało w powerbanku. Kiedy urządzenie jest już naładowane lub gdy powerbank jest wyczerpany, wskaźnik pokaże odpowiedni poziom.

Powerbank fresh 'n rebel

Fresh 'n Rebel Powerbank Deep Mauve 12000 mAh

Powerbanki Fresh 'n Rebel — charakterystyka

Powerbank Fresh 'n Rebel ma do zaoferowania wiele modeli, które oferują aż 6 funkcji wpływających na bezpieczeństwo użytkowania. Jest to m.in. ochrona przed przegrzaniem, przepięciem, ochrona nadprądowa, termiczna czy ochrona przed nadmiernym rozładowaniem.

Urządzenia naładują smartfon, tablet, słuchawki bezprzewodowe i wiele innych urządzeń. Są kompaktowe, dzięki czemu można nosić je w torebce czy plecaku. Taki powerbank Fresh 'n Rebel jest nie tylko elegancki z zewnątrz, ale też o wiele szybszy niż popularne modele. Wyposażone w wejście 5V/ 2.4A max, wyjście USB C 5V/2.4A max, wyjście USB A 5V/2.4A max, a także 4 diody LED, które wskazują stan baterii.

Powerbank Fresh 'n Rebel - dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Każdy dostępny model powerbanku Fresh 'n Rebel wyposażony został w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak: ochrona przed wysokim napięciem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem, przeładowaniem, zwarciem, a także zatwierdzone przez linie lotnicze - zabezpieczenie na pokładzie samolotu UN38.3.

Każdy powerbank ładuje więc urządzenie o wiele szybciej i sprawniej - zarówno w podróży, jak i w każdym innym miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka ściennego. Port USB-C umożliwia z kolei ładowanie powerbanku i odwrotnie - za jego pomocą możesz naładować telefon, słuchawki bezprzewodowe, tablet czy inne urządzenie.

Powerbank Fresh 'n Rebel

Fresh 'n Rebel Powerbank Smokey Pink 18000 mAh

Przegląd najpopularniejszych modeli powerbanków Fresh 'n Rebel

Każdy powerbank Fresh 'n Rebel ma gładki kształt pozbawiony ostrych krawędzi. Technologia ogniw o zwiększonej gęstości sprawia, że akumulatory są niewielkie, wykonane z lekkich materiałów i bardzo wydajne. Fresh 'n Rebel oferuje powerbanki w różnych wersjach kolorystycznych, o różnej pojemności i wymiarach. Do najpopularniejszych można zaliczyć:

 • powerbank 6000 mAh o wymiarach 109.3 x 56.8 x 17.8 mm,

 • powerbank 18000 mAh o wymiarach 144.3 x 76.3 x 23.9 mm,

 • powerbank 12000 mAh o wymiarach 126.8 x 65.3 x 23.1 mm.

Dostępne wersje kolorystyczne obejmują m.in.:

 • safari red,

 • smokey pink,

 • storm grey,

 • dive blue,

 • deep mauve,

 • dreamy lilac,

 • dried green,

 • dusky blue.

Powerbank Fresh 'n Rebel to więc kieszonkowy akumulator, który zapewnia ultraszybkie ładowanie (funkcja Power Delivery). Sam powerbank jest stosunkowo lekki (waży od 138 g do 380 g), dlatego można go bezpiecznie zabrać w każde miejsce. Design urządzenia z pewnością spodoba się miłośnikom minimalizmu — obudowa jest gładka i ma jedynie metkę z wytłoczonym logo. W każdym pudełku, poza instrukcją i powerbankiem, znajduje się też kabel do ładowania USB typ C.

Powerbank fresh 'n rebel

Fresh 'n Rebel Powerbank Dive Blue 6000 mAh

Powerbanki Fresh 'n Rebel - który kupić?

Jeśli chcesz ładować w mgnieniu oka słuchawki, głośnik, telefon czy inne urządzenia, to doskonale trafiłeś! Powerbank Fresh 'n Rebel to urządzenie, wyposażone w funkcję Power Delivery, która skraca czas ładowania do absolutnego minimum. W zależności od tego, jaką pojemność powerbanku potrzebujesz, możesz zdecydować się m.in. na:

 • pojemność 6000 mAh — doskonała opcja, jeśli potrzebujesz przenośnego źródła energii, aby naładować telefon czy inne urządzenia podczas krótkich podróży, w pracy czy w szkole. 6000 mAh pozwala naładować większość smartfonów co najmniej raz lub dwa razy. Kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie nada się do codziennego użytku,

 • pojemność 12000 mAh — doskonała propozycja, gdy często podróżujesz lub korzystasz z wielu urządzeń elektrycznych. To nieco większa pojemność, która zapewni dłuższą żywotność baterii i pozwoli Ci naładować więcej różnych urządzeń,

 • pojemność 18000 mAh — propozycja dla osób, które potrzebują jeszcze większej rezerwy energii np. w trakcie długich podróży czy wypraw na świeżym powietrzu. Taka pojemność pozwoli ładować wielokrotnie telefon, tablet czy inne urządzenia.

Bez względu jednak na to, jaką pojemność urządzenia wybierzesz, możesz dopasować powerbank do swoich upodobań czy np. do torby, którą aktualnie nosisz. Producent oferuje rozbudowaną kolorystykę poszczególnych modeli — niebieski, zielony, różowy czy zielony. Do każdego produktu dodany jest kabel do ładowania, który pozwoli Ci naładować sprzęt czterokrotnie szybciej! Dodatkowo wiele dostępnych opcji zabezpiecza powerbank przed uszkodzeniem, np. przed wysokim napięciem. Ochrona obejmuje również zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem itd.

Ładuj swoje urządzenia bezpiecznie i zapisz ofertę producenta powerbanków Fresh 'n Rebel. W ofercie firmy znajduje się asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z ich ofertą i naładuj urządzenie o wiele szybciej za pomocą powerbanków Fresh 'n Rebel. 

 

Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy