Żaden aktywny mężczyzna nie wyobraża sobie efektywnego treningu bez smartwatcha. Zegarki sportowe Garmin to szeroka gama modeli zaprojektowanych tak, aby odpowiadać na potrzeby miłośników sportu. Jeśli zastanawiasz się jaki zegarek Garmin wybrać, skorzystaj z rankingu przedstawionego w tym artykule i wybierz model, najlepiej dopasowany do Twojej aktywności.

Dlaczego smartwatche męskie marki Garmin zyskują popularność?

Zegarki Garmin to jedne z najchętniej wybieranych smartwatchy. Posiadają wiele nowoczesnych funkcji, dzięki, którym treningi stają się łatwiejsze. Większość modeli Garmin posiada czuły ekran dotykowy i kolorowy wyświetlacz, który umożliwia szybki dostęp do funkcji smart i łatwą obsługę tarczy zegarka.

Nowoczesna usługa płatności zbliżeniowych oraz działanie w trybie GPS sprawiają, że zegarek Garmin staje się przydatnym gadżetem również na co dzień. Jedną z najbardziej zaawansowanych funkcji jest również system Garmin coach, dostępny m.in. w serii Garmin Fenix, który pomaga opracować plany treningowe.

Zegarek sportowy Garmin: dla aktywnych mężczyzn

Zegarki Garmin posiadają wiele funkcji sportowych, które poprzez ekran dotykowy, pozwalają na bieżąco monitorować stan zdrowia, a także gotowość do treningu, dzięki opcji body battery. Zegarek sportowy umożliwia pomiary parametrów organizmu dzięki funkcjom takim jak:

  • monitor tętna,

  • monitor snu,

  • wysokościomierz barometryczny.

Dodatkowo dzięki aplikacji Garmin Connect można porównywać aktywność ze znajomymi, a opcja Garmin pay pozwala wykonywać szybkie płatności zbliżeniowe. Co więcej, zegarek sportowy Garmin, dzięki obsłudze smartwatch GPS umożliwia kontrolowanie tras treningowych, a dzięki funkcji smart, można cieszyć się także wygodą wykonywania połączeń i odbierania wiadomości.

Jak dopasować smartwatch Garmin do swoich potrzeb?

Zegarki Garmin, to jedne z najbardziej zaawansowanych modeli wśród zegarków sportowych. Działanie w trybie smartwatcha lub w trybie zegarka, wydłuża żywotność baterii, przez co można dłużej cieszyć się aktywnością.

Zegarek sportowy warto dopasować do ulubionej formy treningów. System Garmin coach pozwala ułożyć plany ćwiczeń pod wybrane tryby sportowe, a animowane wskazówki treningowe pozwalają utrzymać najlepszą efektywność.

Warto zwrócić uwagę również na wygląd zegarka i cechy ekranu dotykowego, gdyż zegarek Garmin jest dostępny zarówno w wersjach eleganckich, jak i sportowych.

zegarek męski Garmin

Garmin smartwatch męski — ranking najciekawszych modeli

Wybór smartwatcha dopasowanego do potrzeb to nie lada wyzwanie, dlatego stworzyliśmy ranking, który prezentuje popularne zegarki Garmin. Wybierz model, który będzie pasował do Twojej codziennej aktywności.

Garmin Fenix 7x solar

To multisportowy smartwatch męski, zasilany ładowaniem solarnym, dzięki któremu bateria wytrzymuje 28 dni w trybie zegarka i 9 dodatkowych dni dzięki energii słonecznej. Zegarek Garmin Fenix dzięki aplikacji Garmin Connect ma wbudowane aplikacje sportowe, dzięki którym można dopasować aktywność do ustawień zegarka.

Smartwatch Garmin Fenix 7x solar to wygodny, inteligentny zegarek, który umożliwia również bieżące śledzenie statystyk oraz posiada monitor energii body battery. Posiada także wbudowany GPS, który umożliwia śledzenie tras na ekranie zegarka.

Garmin Vivomove Trend

Posiada zarówno funkcje sportowe, jak i funkcje smart po sparowaniu zegarka z odpowiednim urządzeniem. Zegarek sportowy posiada nadgarstkowy czujnik tętna oraz pomiar energii body battery, a także pomiar stresu i monitor snu. Dzięki aplikacji Garmin Connect można sprawdzać poziom kondycji i brać udział w wyzwaniach.

Stylowy zegarek sportowy Garmin Vivomove Trend umożliwia również wygodne płatności zbliżeniowe Garmin pay. Dołączona sportowa silikonowa opaska oraz obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że smartwatch jest wytrzymały, wygodny i niezwykle elegancki wśród modeli Garmin.

Garmin Forerunner 955

Ten zegarek Garmin jest przeznaczony dla miłośników biegania i treningu interwałowego. Bateria wytrzymuje 15 dni w trybie zegarka i do 42 godzin w trybie GPS. Dzięki rozbudowanej technologii GPS i aplikacji Garmin Connect możliwe jest precyzyjne wytyczanie tras.

Zegarek Garmin Forerunner 955 posiada monitor snu oraz pomiar tętna, dzięki czemu możliwa jest stała kontrola poziomu wydolności organizmu oraz pułapu tlenowego.

Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy