Inteligentne zegarki zdominowały nie tylko świat sportu, ale także strefę życia codziennego. Niezależnie od tego czy potrzebujesz smartwatch męski, czy damski, ważne jest, aby był on w odpowiedniej cenie. W poniższym artykule przedstawimy ranking smartwatchy do 1000 złotych posiadające wiele interesujących funkcji.

Spis treści — smartwatch do 1000 złotych 2023

Dobry smartwatch niekoniecznie musi być bardzo drogi. Wiele droższych modeli posiada podobne funkcje co dobry smartwatch do 1000 złotych. Poniżej przedstawiamy nasz ranking najlepszych smartwatchy, chętnie wybieranych i cenionych przez użytkowników.

Garmin Lily Sport — zegarek sportowy dla wymagających

Garmin Lily Sport to inteligentny zegarek sportowy o małych rozmiarach, ale wielkich możliwościach. Ten dobry smartwatch posiada jasny i czytelny wyświetlacz z ekranem dotykowym, który wygasza się po skończonej obsłudze zegarka. Jest to idealny smartwatch damski. Oferuje ogrom funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, posiada atrakcyjny i elegancki design oraz liczne tryby sportowe, licznik kalorii, czujnik tętna, zaawansowany monitor snu, mierzy przebyty dystans.

Ten model otwiera nasz ranking najlepszych smartwatchy, ponieważ za stosunkowo niską cenę oferuje szereg możliwości dla najbardziej wymagających użytkowników.

Huawei Band 8 — smartwatch do 1000 złotych z wieloma funkcjami

Inteligentne zegarki Huawei Watch to również dobry wybór jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch do 1000 złotych wybrać. Huawei Watch Band 8 to uniwersalny model, który pozwoli Ci na korzystanie z ponad 100 trybów sportowych. Jego pojemna bateria umożliwia korzystanie z zegarka bez konieczności doładowania nawet przez 14 dni! Ten dobry smartwatch jest lekki i kompaktowy, ma czytelny wyświetlacz FullView AMOLED, co jest bardzo istotne w tym przedziale cenowym.

Ten smartwatch do 1000 złotych, tak jak większość smartwatchy pozwala na monitorowanie jakości snu oraz jego kluczowych parametrów, podobnie jak droższy Smartwatch Samsung Galaxy.

Smartwatch

HUAWEI WATCH FIT Special Edition — klasyczny dobry smartwatch

Huawei Watch Fit Special Edition posiada stylowy wygląd oraz mnogość funkcji sportowych i zdrowotnych. Najlepszy smartwatch w tak niskiej cenie, czyli Huawei Watch Fit Special Edition, spełnia podstawowe funkcje inteligentnego zegarka oraz został wyposażony w duży i wyraźny ekran AMOLED HD. Ten doskonały smartwatch posiada wbudowany moduł GPS oraz pojemną baterię, dzięki której możesz z niego korzystać nawet przez 9 dni.

Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch do 1000 złotych spełni Twoje oczekiwania, postaw na prosty inteligentny zegarek Huawei Watch Fit, który umożliwi Ci łatwe połączenie zarówno z systemem Android, jak i systemem iOS.

Garmin Swim 2 — najlepszy smartwatch męski do pływania

Jaki smartwatch do 1000 wybrać jeśli cenisz sobie aktywności w wodzie? Postaw na najlepszy smartwatch w tej kategorii cenowej — Garmin Swim 2. Oprócz podstawowych funkcji inteligentnego zegarka, takich jak monitorowanie tętna i dystansu, zegarek posiada możliwość śledzenia tempa pływania, liczby ruchów, SWOLF i innych parametrów. Urządzenie działa zarówno na basenie, jak i na otwartych akwenach wodnych. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj zbiornika.

Zakup inteligentnego zegarka z takimi zaawansowanymi opcjami to dobra inwestycja w swoje zdrowie.

Huawei Watch GT 3 — wiele systemów nawigacji

Ranking smartwatchy do 1000 złotych zamyka niezastąpiony i wyjątkowo dobry smartwatch- Huawei Watch GT 3. Oprócz ciekawego designu posiada 2-tygodniową żywotność baterii i kompleksowy szereg funkcji sportowych. Umożliwia prowadzenie rozmów, 5 systemów nawigacji (moduł GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i QZSS). Ten inteligentny zegarek posiada czytelny ekran, dotykowy wyświetlacz, czujnik tętna, rozbudowane funkcje sportowe, pomiar stresu.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, jaki smartwatch do 1000 złotych wybrać, postaw na model, który posiada wiele praktycznych funkcji i jest najbardziej dostosowany do Twoich preferencji. Ranking smartwatchy z pewnością powinien ułatwić Ci decyzję i zachęcić do uprawiania sportu.

Komentarze 2

  • Kaja(KajaW)
    25 kwietnia 2024 19:37

    Ja mogę polecić smartwatch manta lusso

  • J.M(Asia)
    12 kwietnia 2024 12:09

    Uwielbiam smartwatche, które łączą funkcje sportowe z codziennymi – to takie wygodne! Czy Garmin Lily Sport faktycznie radzi sobie dobrze z monitorowaniem aktywności dla kobiet, zwłaszcza dla aktywnych mam? Szukam czegoś, co pomoże mi wrócić do formy po ciąży, ale też będzie stylowe!