Runway – kolejna wersja kultowego smartwatcha Michael Kors

michael-kors-access-logo_03

Runway – kolejna wersja kultowego smartwatcha Michael Kors z dotykowym wyświetlaczem

Michael Kors – znany nowojorski Dom Mody – po raz kolejny nawiązał współpracę z Google Wear OS i w tym sezonie powraca z kultowym modelem zegarka Runway w innowacyjnej wersji z dotykowym wyświetlaczem, wzbogacając tym samym kolekcję smartwatchy Michael Kors Access. Kolejna generacja z modelem Runway i nowymi spersonalizowanymi funkcjami oferuje możliwość pomiaru tętna, płatności zbliżeniowych NFC, GPS oraz wodoszczelność. Poza trzema klasycznymi wzorami ze stali nierdzewnej, marka wprowadza pierwsze modele smartwatchy z silikonowymi paskami – idealne dla klientek, które chcą mieć uniwersalny smartwatch – odpowiedni zarówno podczas treningu, jak i wieczornego wyjścia.

„Jestem podekscytowany włączeniem kultowego modelu Runway do naszej już wyjątkowej kolekcji smartwatchy Michael Kors Access wykonanych we współpracy z Google, wyposażonych w najnowszą technologię i Asystenta Google – mówi John D. Idol, prezes i dyrektor generalny Michael Kors. – Dzięki nowym funkcjom i dodatkowym rozwiązaniom, inteligentne zegarki Michaela Korsa zapewniają, że nasi klienci mogą być teraz jeszcze bardziej ze wszystkim na bieżąco niż kiedykolwiek wcześniej”.

„Ostatnie dwie generacje kolekcji Michael Kors Access pozwoliły użytkownikom na całym świecie wyrazić swój osobisty styl, pozostając w stałym kontakcie ze światem wokół nich – uważa Miles Barr, dyrektor ds. Inżynierii systemów Wear OS by Google. – Cieszymy się, że możemy ponownie nawiązać współpracę przy tworzeniu najnowszego modelu smartwatcha Runway i wspierać nieustającą innowacyjność Michaela Korsa w produktach wearables”.

„Od naszego wejścia na rynek zegarków smart zawsze naszym priorytetem było szybkie dostosowywanie się do innowacji, zarówno w technologii jak i wzornictwie – mówi Steve Evans, wiceprezes firmy Fossil. – Poprzez dodanie istotnych funkcji, ale bez rezygnacji z doskonałego designu, nasza czwarta generacja smartwatchy dostarczy konsumentom jedno urządzenie, które zaspokoi ich wszystkie potrzeby. Zapewnienie klientom najlepszych doświadczeń z użytkowania naszych zegarków zawsze było dla nas priorytetem, a unowocześniając produkt osiągnęliśmy kolejny etap w jego rozwoju. Nie możemy się doczekać, jak będzie przyjęty przez konsumentów na całym świecie”.

Kupując najnowszy smartwatch Runway, stworzony z myślą o Twoich potrzebach, masz teraz do wyboru nowe wzory tarcz, na których możesz m.in. sprawdzić poziom tętna albo śledzić pokonane odległości. Za
pośrednictwem zaktualizowanej aplikacji My Social umieścisz na tarczy swoje ulubione zdjęcia z Facebooka
i Instagrama, co sprawia, że teraz Twój zegarek będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. A dodając
do autorskiej tarczy specjalne naklejki z motywem Michaela Korsa, podkreślisz niepowtarzalny styl tej marki.

W świecie technologicznych odkryć nowe smartwatche Michael Kors Access konsekwentnie łączą design
z technicznymi nowinkami. Zdecydowanie to zegarki, które dla ich właścicieli będą wyjątkowym dodatkiem przez kilka następnych sezonów dopóty…, dopóki Michael Kors znowu nie zaskoczy nas czymś urzekająco pięknym i funkcjonalnym.

Dodatkowe informacje o nowym modelu Runway:

Pomiar tętna:

Automatyczne śledzenie pracy serca podczas różnych treningów za pomocą Google Fit lub innych aplikacji
zewnętrznych.

Płatności zbliżeniowe NFC

Dzięki technologii NFC z pomocą smartwatcha dokonasz transakcji w szybki i prosty sposób. Płać korzystając z funkcji Google Pay.

Wbudowany GPS

Monitoruj trasę spacerów, wędrówek, biegów i wycieczek rowerowych na Twoim smartwatchu z wbudowanym GPS. Teraz masz możliwość robić to bez konieczności jednoczesnego używania telefonu, bo przebyta odległość zostanie zarejestrowana bezpośrednio na tarczy zegarka.

Asystent Google

Poproś asystenta Google o pomoc w codziennym zarządzaniu zadaniami, uzyskiwaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Teraz za pomocą smartwatcha możesz mieć dostęp do wszystkich informacji w dowolnym miejscu i czasie.

Wodoszczelność

Prysznic i pływanie (do 3 ATM) nie są wrogiem Twojego smartwatcha. Teraz bez problemu możesz monitorować swoje treningi pływackie z wykorzystaniem Google Fit lub innych aplikacji zewnętrznych.

Zasilany przez Wear OS firmy Google ™ i Qualcomm® Snapdragon Wear ™ 2100 SoC, nowy smartwatch
z ekranem dotykowym Michael Kors Access Runway jest kompatybilny zarówno z telefonami iPhone®,
jak i Android ™.

Cena zegarka: 1.499 PLN – 1.699 PLN

O marce Michael Kors

Michael Kors to wielokrotnie nagradzany, światowej sławy projektant luksusowych dodatków i odzieży ready-towear. Jego firma, założona w 1981 roku, oferuje szeroki asortyment produktów w kolekcjach Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors oraz Michael Kors Mens: dodatki do odzieży, obuwie, zegarki tradycyjne i smartwatche, odzież ready-to-wear, to także pełna linia produktów zapachowych i kosmetycznych. Sklepy Michael Kors działają w najbardziej prestiżowych miastach na świecie oraz poprzez sieć online.