Spis treści

  Wideorejestrator, znany również jako kamera samochodowa, stał się nieodłącznym elementem wyposażenia pojazdów, zapewniając nie tylko dane z trasy, ale także dodatkowe korzyści związane z bezpieczeństwem i monitorowaniem pojazdu. Coraz więcej kierowców decyduje się na montaż wideorejestratorów, aby dokumentować przejazdy, zabezpieczać się przed potencjalnymi sytuacjami spornymi na drodze i poprawić ogólne bezpieczeństwo jazdy. W niniejszym tekście przyjrzymy się modelowi Garmin Dash Cam 67W w codziennym użytkowaniu oraz korzyściom, jakie oferuje kierowcom na drogach.

  Mała kamera, duże możliwości

  Wideorejestrator Garmin Dash Cam 67W to zaawansowane urządzenie do nagrywania zdarzeń drogowych, które oferuje wysoką jakość obrazu. Sprawdzi się bardzo dobrze dla osób, które poszukują kompaktowej kamery samochodowej z podglądem. Cała konstrukcja jest solidna i bardzo dobrze przemyślana. Dash Cam 67W rejestruje nagrania w rozdzielczości 1440p, co pozwala na uzyskanie szczegółowych filmów. Ma szerokie pole widzenia, co pozwala na rejestrowanie szerszego obszaru wokół pojazdu, zwiększając zakres monitorowania.

  Detekcja kolizji i asystent parkowania

  Garmin Dash Cam 67W wyposażony jest w zaawansowane technologie detekcji kolizji, reaguje na nagłe ruchy lub zderzenia, automatycznie zapisując ważne fragmenty. Funkcja asystenta parkowania ułatwia również parkowanie poprzez ostrzeganie przed potencjalnymi przeszkodami.

  Ekran do wyświetlania nagrania wideo

  Po podłączeniu do źródła zasilania wideorejestrator Garmin Dash Cam 67W jest gotowy do użycia, co eliminuje konieczność skomplikowanego uruchamiania. Kamera nieprzerwanie rejestruje obraz, co sprawia, że wystarczy ją jedynie właściwie ustawić, aby rozpocząć nagrywanie. Wyraźny obraz HD oraz optyka Garmin Clarity sprawiają, że nagrasz wyraźne filmy w dzień i w nocy. Jeśli chcesz, możesz użyć wyświetlacza LCD o przekątnej 2″, który daje wygodny podgląd nagrań, zapewniając kierowcom intuicyjne korzystanie z urządzenia.

  Wykrywanie zdarzeń i GPS

  Wbudowany moduł GPS sprawia, że wideorejestrator Garmin Dash Cam 67W śledzi dokładnie Twoje położenie w czasie rzeczywistym. W sytuacji zdarzenia drogowego masz pewność, że dokładnie wiesz, gdzie i kiedy miało ono miejsce.

  Natomiast wraz z zainstalowaną aplikacją Garmin Drive otrzymasz precyzyjne i aktualne wskazówki dotyczące trasy, ponieważ wbudowany moduł GPS wskazuje najlepszą drogę do celu. Aplikacja dostosowuje trasę w czasie rzeczywistym, uwzględniając warunki ruchu i informacje o drodze. Jest to dedykowane oprogramowanie mobilne stworzone przez firmę Garmin, mające na celu ułatwienie podróżowania.

  Większe bezpieczeństwo na drodze alerty dla kierowcy

  Oprócz wyświetlania nagrania, wideo wideorejestrator samochodowy Dash Cam pełni rolę czujnika bezpieczeństwa. Kamera wysyła ostrzeżenie przed zbliżaniem się do innych pojazdów czy opuszczaniem pasa ruchu. Otrzymasz alerty dotyczące odblokowywania ruchu drogowego w wybranych regionach, informacje o fotoradarach i kamerach na światłach. Te dodatkowe funkcje działają jak nieocenieni towarzysze bezpieczeństwa, wspierając Cię na drodze. Ponadto urządzenie oferuje opcję TRAVELAPSE, która wybiera najbardziej interesujące momenty z długich podróży, tworząc atrakcyjny, kilkuminutowy film.

  Garmin Dash Cam 67W

  Samoczynne wykrywanie zdarzeń drogowych podgląd na żywo i ochrona parkingowa

  Samoczynne wykrywanie zdarzeń to istotna cecha wideorejestratora Garmin Dash Cam 67W, eliminująca obawy, które są związane zarówno z podróżowaniem, jak i podczas postoju. Dzięki tej funkcji nie musisz już martwić się o ucieczkę sprawcy stłuczki parkingowej, ponieważ kamera reaguje automatycznie na wstrząsy lub hałas, zachowując zapis zdarzenia. Dzięki temu, za pomocą nagrania wideo o wysokiej rozdzielczości jesteś w stanie odszukać sprawcę. Funkcja ochrony parkingowej informuje o zdarzeniach podczas postoju.

  Dodatkowo możliwość podglądu na żywo zapewnia monitorowanie swojego pojazdu w każdym momencie. Po prostu użyj aplikacji, Garmin Drive, w której zapisywane są wszystkie rekordy. To praktyczne rozwiązanie, które gwarantuje kompleksową ochronę i świadectwo w przypadku nieoczekiwanych sytuacji.

  Zapisywanie szczegółowych nagrań

  Wideorejestrator Dash Cam 67W umożliwia przechowywanie nagranych materiałów na kartach pamięci o pojemności do 512 GB, klasy 10 lub szybszych. Karta gwarantuje ona wystarczającą przestrzeń na długie trasy. Wszystkie filmy są automatycznie archiwizowane w bezpiecznej przestrzeni online przez 24 godziny. Dzięki funkcji Wi-Fi możesz łatwo udostępniać nagrania innym, wysyłając im jedynie odpowiednie łącze i hasło. To sprytna opcja umożliwiająca efektywne zarządzanie nagraniami i dzielenie się nimi z innymi, gdy jest to konieczne.

  Wideorejestrator Garmin Dash Cam 67W zalety

  Funkcjonalność i innowacyjność aplikacji Garmin Drive, odtwarzanie zsynchronizowanych filmów wideo, specjalne ostrzeżenia oraz zapisywanie szczegółowych nagrań to tylko niektóre zalety odnoszące się do kamery samochodowej Dash Cam 67W. Atutem jest również dodatkowy port USB, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy zasilaniem kamery samochodowej a ładowaniem smartfona. Kiedy nie wiesz gdzie jesteś, użyj aplikacji Garmin Drive, która wskaże najlepszą trasę. Kamera Garmin Dash Cam 67W to zdecydowany niezbędnik w podróży. Niezależnie od tego czy wybierasz się w krótką lub długą wyprawę bądź pewien, że nagrywanie wideo ciągle Ci towarzyszy.

  Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy