Akcesoria na rower to produkty, które poprawią wygodę jazdy na jednośladzie na długi czas. To wbrew pozorom nie tylko Urban Iki, bagażniki, przyczepki, podpórki, oświetlenie i odblaski, pokrowce, czy bidony, ale także inne, mniej popularne grupy produktów. Sprawdź, jakie akcesoria rowerowe znajdziesz na rynku i w co warto zaopatrzyć swój jednoślad.

Akcesoria rowerowe. Dodatki i rzeczy do roweru

Akcesoria rowerowe są potrzebne każdemu rowerzyście. Dotyczy to nie tylko rzeczy, które można przymocować do roweru, ale także:

  • słuchawek bezprzewodowych - które sprawią, że podczas trasy będą towarzyszyć Ci ulubione piosenki.

  • smartwatchy - które umożliwiają kontrolę nie tylko treningów na rowerze, ale także ogólnie spalanych kalorii, ilości i jakości snu czy wykonywanych kroków, co ma duży wpływ na efekty treningowe.

  • latarek czołowych - które warto mieć, nawet pomimo posiadania świetnego oświetlenia rowerowego, szczególnie podczas jazdy górskiej czy nocnej.

Sprawdź, jakie inne akcesoria możesz kupić do swojego roweru i jakie są ich dostępne warianty! Spraw, że wycieczki na rower będą znacznie bardziej wygodne, niż dotychczas!

Przydatne akcesoria rowerowe – poznaj ich rodzaje

Przydatne akcesoria rowerowe to przede wszystkim:

  • licznik rowerowy - który powoli kontrolować parametry podczas treningu w dowolnym miejscu - w domu i na zewnątrz. Wyświetli informacje o tempie, dystansie, spalonych kaloriach.

  • trenażery - są dostępne warianty trenażerów zwykłych, składanych czy inteligentnych np. z czujnikami prędkości.

  • akcesoria do trenażerów, które wzbogacą jednoślad - jak np. osłona na rower z kieszenią na telefon czy wspornik na widelec.

  • czujniki do roweru - o różnym poziomie dokładności pomiarów. Są niezbędne w treningu profesjonalnym i amatorskim, by poprawiać swoje wyniki i kontrolować zmęczenie.

Większość osób zaopatruje się także w uchwyty rowerowe, które umożliwiają obsługę telefonu na rowerze np. podczas postoju na światłach, a jednocześnie chronią go przed wpływem czynników atmosferycznych.

Akcesoria na rower

Akcesoria do roweru o wszechstronnym zastosowaniu - postaw na solidne akcesoria na rower

Jak już wiadomo, akcesoria rowerowe to niezwykle szeroka grupa produktów. Kiedy jednak chcemy kupić komuś na prezent niezbędne akcesoria, istotne jest to, by były dobrej jakości. Można wówczas pytać znajomych kolarzy o polecenia lub zaufać naszemu krótkiemu zestawieniu, w którym zebraliśmy najlepsze akcesoria do roweru, które znajdziesz w movemore.pl.

Licznik rowerowy Garmin Edge® 530 - zestaw z czujnikami prędkości, rytmu i tętna

Garmin Edge 530 to licznik, w który powinna zaopatrzyć się każda osoba dużo przemieszczająca się na dwóch kółkach. Zapewni bezpieczeństwo treningu i wyświetli wszystkie potrzebne informacje na jego temat, jak ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, rytm jazdy, czujnik tętna, prędkość. Zestaw od Garmin to nie tylko licznik, ale też wszystkie niezbędne akcesoria rowerowe, które pozwolą go zamontować!

Nawigacja rowerowa Garmin Edge® 840 Solar licznik GPS

Garmin Edge 840 Solar to jedno z akcesoriów rowerowych, które jest podstawą, kiedy jedzie się w dłuższe trasy. To nawigacja, dzięki której już nigdy się nie zgubisz, nawet jadąc całkowicie w nieznane! To z kolei z pewnością zwiększy komfort jazdy. Nawigacja zapewnia ponadprzeciętny komfort użytkowania dostosowany do potrzeb kolarzy, a także ma funkcje dodatkowe takie jak planowanie treningów dostosowanych do możliwości fizycznych użytkownika. W trybie oszczędzania baterii działa do 60 godzin na jednym ładowaniu.

Hama uchwyt rowerowy Slim

Uchwyt do roweru Hama Slim to takie akcesoria rowerowe, które koniecznie trzeba nabyć, szczególnie że są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Pozwala nie tylko zamocować telefon do roweru, ale także ochronić go przed wiatrem, deszczem i kurzem. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek wycieczkę bez telefonu!

Tacx Boost trenażer rowerowy

Tacx Boost to trenażer rowerowy, który pomoże Ci podtrzymać formę w chwili, kiedy nie masz czasu na pełnoprawny trening lub, gdy warunki na zewnątrz są mocno niesprzyjające. Jest cichy, zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy, również w warunkach domowych. To jedno z takich akcesoriów rowerowych, które będą doskonałym prezentem dla kogoś, kto uprawia kolarstwo!

Szeroki wybór akcesoriów rowerowych, które powinien mieć każdy rowerzysta, znajdziesz w sklepie movemore.pl! Oferujemy produkty zarówno na krótkie, jak i długie wycieczki, których posiadanie pozwala zwiększyć komfort jazdy i bezpieczeństwo naszych Klientów! Od teraz możesz łatwo i szybko wyposażyć swój rower w akcesoria i sprzęt, który może się przydać w każdej chwili!

Brak komentarzy dla tego wpisu, możesz być pierwszy